O nas

 

2cafe.pl powstało z ciekawości świata i smaków. Pierwszym krokiem w tej niezwykłej przygodzie było zakupienie maszyny do kawy z odległej Ameryki. I wtedy wszystko się zaczęło…

Coraz więcej myśli i pytań pojawiało się w głowie – jak odkryć nowe aromaty, skąd się biorą najlepsze krzaki kakaowca, dlaczego rodzaj ziaren, metoda ich palenia, ich przygotowywania, przechowywania ma tak wyraźny wpływ na smak kawy? Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc dlaczego nie zamienić tych poszukiwań w biznes? Tamto urządzenie do kawy zostało zakupione ponad 11 lat temu.

W ten sposób powstał ceniony sklep internetowy dostarczający najlepsze produkty na rynek ogólnopolski. Nasza firma oferuje Państwu świeżo paloną kawę nie tylko z naszej palarni, ale również od najlepszych polskich, włoskich i szwedzkich producentów. W naszej ofercie, oprócz wyśmienitych kaw, znajdują się również ekspresy automatyczne oraz te dedykowane alternatywnym metodom parzenia. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, w związku z czym wybieramy produkty najwyższej jakości renomowanych marek m.in.: Hario z Japonii, Bialetti z Włoch, czy AeroPress z USA. Nasz sklep oferuje również akcesoria do parzenia kawy, które swoim designem urozmaicą każde wnętrze.

Wierzymy, że celebrowanie codziennych sytuacji czyni życie piękniejszym – dlatego chcemy, aby picie kawy stało się dla Państwa czymś więcej, niż zaspokojeniem potrzeby kofeiny w ciągu dnia. Pragniemy zabrać Państwa w odległą podróż po świecie smaków, aromatów i przyjemności. I to wszystko bez wychodzenia z domu. Z naszą niewielką pomocą będą mogli Państwo każdego poranka cieszyć się aromatyczną kawą, która smakiem dorównuje tej przygotowanej w najlepszych kawiarniach na świecie.


Misja firmy: Edukacja o prawdziwym smaku kawy.

Wizja: Dostarczać najlepszą kawę na świecie.