Polityka cookies

1Sklep Internetowy 2cafe.pl  w celach marketingowych korzysta z technologii, która przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji komputera użytkownika lub innego urządzenia które korzysta z sieci internetowej
2Sklep Internetowy 2cafe.pl  w celach marketingowych korzysta z technologii, która przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji komputera użytkownika lub innego urządzenia które korzysta z sieci internetowej
3Gromadzenie danych statystycznych w plikach cookies przez sklep internetowy 2cafe.pl służą do weryfikacji zachowań klienta, liczbie klientów oraz sposobie korzystania przez nich z zawartości sklepu. Dzięki tym statystycznym danym sklep naszpolepsza oferowane produkty oraz korzysta z nich tak, aby asortyment sklepu odpowiadał dla klienta. Tym samym staramy się kierować spersonalizowane treści tak aby dopasowanie było jak najlepsze.
4Kupujący indywidualnie może okreslać warunki przechowywania lub uzyskania dostęu do stosowanych technologii poprzez własne oproramowanie które ma zainstalowane na urządzeniu końcowym.
5Sprzedający informuje że ograniczenia przez użytkownika stosowania technologii mogą nagatywnie wpływać na działanie sklepu.