Cyfrowy termometr do mleka Rhinowares

98,00 
Towar chwilowo niedostępny

Towar, wysyłamy zgodnie z opisem na karcie produktu. Z doświadczenia 85% paczek wysyłamy tego samego dnia. Wartościowy sprzęt wysyłamy w ciągu 3-7 dni roboczych. Dokładną datę wysyłki przekazujemy e-mailem.

Metoda dostawy

Wartość Zamówienia

Płatność elektroniczna

Płatność przy odbiorze

Czas dostawy

Inpost Kurier do 200 zł 15,00 zł 18,00 zł 1 - 3 dni
od 200 zł  0,00 zł 0,00 zł 1 - 3 dni
Paczkomat InPost do 200 zł 15,00 zł 18,00 zł 1 - 3 dni
od 200 zł  0,00 zł 0,00 zł 1 - 3 dni

Paczka w Ruchu

do 200 zł 10,00 zł 13,10 zł 1 - 3 dni
od 200 zł 0,00 zł 0,00 zł 1 - 3 dni
REKLAMACJE
Na wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeżeli produkt jest niezgodny z zamówieniem, został uszkodzony podczas transportu lub posiada wady fabryczne, masz prawo go reklamować poprzez:
  • panel klienta w zakładce reklamacje
  • wzór formularz dostępny w stopce strony odstąpienie od umowy
ZWROTY
Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz wzór formularza dostępnego w stopce strony odstąpienie od umowy i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.
Poleć nas:
Darmowa dostawa od 99 zł
100% gwarancja zwrotu pieniędzy
każda paczka ubezpieczona

Łatwy do ustawienia i odczytu termometr cyfrowy do szybkiego i dokładnego pomiaru tekstury mleka i innych napojów. Alarm dźwiękowy rozlegnie się, gdy zostanie osiągnięta żądana ustawiona temperatura. Specjalnie zaprojektowany klips ze stali nierdzewnej umożliwia idealne umieszczenie termometru w każdym dzbanku na mleko. Zaprojektowany z blokadą dodatnią, mechanizm szybkiego zwalniania, trzpień termometru można ustawić na żądaną wysokość. Po zdjęciu klipsa termometr może być również używany do ogólnych zastosowań związanych z gotowaniem. Cyfrowy termometr mierzy 5 "(13 cm).

Zakres temperatur: od -50 do 250C

Sposób użycia:
Włóż trzonek termometru przez oba otwory w zacisku. Ściśnięcie zacisku pozwoli na łatwiejsze ustawienie wzdłuż trzonu termometru. Wciśnij zacisk z boku dzbanka i ustaw go tak, aby końcówka trzonka znajdowała się tuż nad dnem dzbanka. Ustaw żądaną temperaturę dla alarmu dźwiękowego lub po prostu odczytaj żądaną temperaturę na wyświetlaczu.

Ważna informacja:
- Zawsze umieszczaj termometr do mleka Rhino Coffee Gear na dzbanku przed napełnieniem, aby upewnić się, że jest osadzony na właściwej wysokości.
- Nie umieszczaj termometru w gorącym piekarniku lub kuchence mikrofalowej.
- Oczyść trzonek termometru przed i po każdym użyciu.
- Zakres temperatur od -50 do 250C.

Uwaga dotycząca gwarancji:
- Jeśli na ekranie termometru pojawi się kod „LL.L”, oznacza to, że została przekroczona maksymalna temperatura robocza, wyładowania elektrostatyczne zakłóciły działanie termometru lub termometr był używany w kuchence elektromagnetycznej lub kuchence mikrofalowej. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych błędów użytkownika, urządzenie nie będzie objęte gwarancją.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Podobne z tej kategorii